GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞECEK

Altınova Belediyesi Yaz Spor Okulu kapsamında Futbol kursu bu yıl 14’üncü kez start aldı. Altınova Belediyesi Yaz Spor Okulları COVID-19 salgını nedeniyle 2019 ve 2020 yıllarında yapılamamıştı.

Yaz Spor Okuluna katılan öğrencilere malzemeleri, Altınova Belediyesi Hersekzade Ahmet Paşa Stadyumunda düzenlenen törenle verildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Futbol Okuluna katılan genç sporculara forma, ayakkabı ve spor çantası hediye etti.

GELENEKSEL HALE GELDİ

Konuyla ilgili açıklama yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Geleceğin yıldızlarının yetişeceği, çocuklarımızın ve gençlerimizin spor alışkanlığı edinmesinde büyük katkısı olan Yaz Okulunda futbol Kursumuz başladı. Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız. Geleneksel hane getirilen yaz spor okullarının bu yıl 14’üncüsünü açıyoruz. 2019 ve 2020 yıllarında salgından dolayı kurslarımızı açamamıştık. Yaz okullarımıza ilginin her geçen yıl daha da artması bizleri oldukça memnun ediyor” diye konuştu.

MALZEMELER TÖRENLE DAĞITILDI

Futbol Okuluna katılan genç sporculara malzemeleri törenle dağıtıldı. Hersekzade Ahmet Paşa Stadyumundaki törene; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Başkanı Sedat Ok, Altınova Belediye Meclis üyesi ve Altınova Belediyespor Başkan Vekili Fevzi Arıcı, Altınova Belediyespor Başkan Yardımcısı Mustafa Yurt, Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, Altınova Belediyespor Altyapı Sorumlusu Senad İbriç, Altınova Belediyespor Altyapı Hocaları Veysel Kedik ve Rızvan Alemdar katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.