ÖZYİĞİT, ŞEHİT AİLELERİ EMANETİMİZDİR

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve beraberindeki heyet, ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Altınova İlçe protokolü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü anma programı etkinlikleri çerçevesinde ilçede bulunan şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit beraberinde Garnizon Komutan Temsilcisi Deniz Yarbay Bülent Ünal, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Altınova Belediye Meclis Üyesi Şaban Cineviz, Altınova İlçe Jandarma Komutanı Burak Kılıç, Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ufuk Kocatepe, Altınova İlçe Emniyet Müdür Vekili Sinan Tiryaki ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü anma programı etkinlikleri çerçevesinde ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

“MİNNET BORCUMUZ VAR”

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuzun olduğunu söyleyen Kaymakam Özyiğit, “Biz her zaman onların yanındayız, onların emrindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar. Bu açıdan şehit ve gazi ailelerimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı düzenli olarak ziyaret ederek bir ihtiyaçları var mı dertleri sıkıntıları var mı kontrol edip ivedilikle gereken yapılmaktadır” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.