YALOVA TEMA’DAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TUTUK’A TEŞEKKÜR BELGESİ

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir, Yalova  Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u  ziyaret ederek, Belediye olarak Tema çalışmalarına verdikleri   destekten ötürü TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı  Deniz Ataç tarafından imzalanan teşekkür belgesini  takdim etti.

Beraberinde TEMA Vakfı Yalova İl Temsilci Yardımcısı ve İletişim ve Medya Sorumlusu Gökmen Kılıç, Genç Tema gönüllüleri Nisa Akay ve Sümeyye Bozan  da olduğu halde Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret eden İl Temsilcisi Arzu Demir ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Tutuk, Ağaç Kardeşliği gibi böylesine anlamlı bir projeye destek olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Başkan Vekilimiz; her zaman doğayı korumak adına TEMA Yalova İl Temsilciliği olarak gerçekleştirilecek projelere, özellikle çocuklarımızın içinde yer alacağı her türlü eğitim programlarına Yalova Belediyesi olarak destek olacaklarını ve birlikte değişik doğa ve çevre projelerine imza atmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Biz de TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği olarak Belediye Başkan Vekilimizin bizlere gösterdiği sıcaklık ve desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk beyi temsilcilik ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı da kendisine ilettik. Sağolsun kendisi de en kısa zamanda ziyaretimize geleceklerini ifade ettiler. İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonu’nunda  TEMA Vakfı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulması için 2020 ve 2021 yıllarında ‘’Hayrettin Karaca’nın Yolunda Koş ‘’  Ağaç Kardeşliği projesi ile  Türkiye’nin dört bir yanından 6.668 çocuğumuza doğa eğitimi verdik  ve Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturarak toplamda 13.376  fidanın toprakla buluşmasını sağladık. TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği olarak Toprak Dedemizin Mirasına sahip çıkmak ve Yalova’yı TEMA’nın başkenti yapma hedeflerimiz doğrultusunda tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.