YOKKDER DERNEĞİN KURUCUSU MURAT KALAYCI YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Yalova oto kiralama kuruluşları Derneği (Yokkder) Başkanı Murat KALAYCI, yapılan 1. Olağan Genel Kurulunda güven tazeledi 2018 yılından bu yana Derneğin başkanlığını yapan KALAYCI, tek aday olarak tekrar Başkan seçildi.

(YOKKDER) Derneği 1. Olağan Genel Kurul Toplantısında 3 yıl boyunca görev yapacak yönetim, denetim kurulu asıl ve yedek üyeleri belirlendi.

KALAYCI, yeniden yönetim kurulu başkanlığı görevine seçilirken, yönetim kurulu başkan yardımcısı ise Orange leasıng Rent A Car üst yöneticisi Sait Yavuz oldu

Yeni dönemde görev yapacak (YOKKDER) Yönetim Kurulu; Kardeşler Rent A Car üst yönetici Murat Kalaycı,  Orange leasıng Rent A Car, üst yönetici Sait Yavuz, Aydoğan Rent A Car üst yönetici Hakan Aydoğan, 3E Rant A Car üst yönetici Ercan Palaşoğlu, ve Bölge Rant A Car üst yönetici Yavuz Şekerci olarak seçildi

(YOKKDER) Derneğin kurucu başkanı da olan ve güven tazeleyen KALAYCI, üyeleri tarafından kendine gösterilen güvene teşekkür etti. Murat KALAYCI, meslektaşlarının hak ve menfaatlerini dernek üyesi olsun olmasın her platformda savunmaya ve korumaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.