AK PARTİ YALOVA PROJELERE DEVAM EDİYOR

TOKİ Başkanlığı kentsel yenileme daire başkanı Bedri Sinan GÜL Yalova’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm projeleri ve 300 konutluk TOKİ konutları projesi hakkında görüşmelerde bulunmak üzere Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim BAĞATAR ve Yalova Belediye Başkan V. Mustafa TUTUK ile bir araya geldi.

Ak Parti hız kesmeden projeler için çalışmaya devam ediyor

Geçtiğimiz yıl kurası çekilen 300 konutluk TOKİ projesi için yapılan görüşmeler neticesinde 4 Ekim 2021 tarihinde İhalenin yapılacağı bilgisi alındı. 300 konutluk TOKİ projesi tamamlandıktan sonra devamında tekrar ilave projelerin yapılması ve projelerdeki TOKİ konut sayısının arttırılması da görüşülen konular arasındaydı.

Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim BAĞATAR; “Şu anda ileriki tarihlerde yapılması planlanan ilave TOKİ konutları için aynı bölgede arazi çalışmaları devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki süreçte daha çok vatandaşımızın TOKİ konutlarından faydalanabilmesi için ilave projeler yapılması konusunda çalışıyor ve takip ediyoruz.” dedi.

Ayrıca Ak Parti İl Başkanı Bağatar Yalova’da bir ilk olacak bağlarbaşı mahallesi kentsel dönüşümü hakkında yapılan görüşmelerde, yaklaşık on gün sonra projelerinin onaylanacağı, mimari ve üç boyutlu görsellerin mahalle sakinlerine yakın zamanda ulaştırılacağı bilgisini verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.