ALTINOVA’DA SAHNEYE ÇIKAN SANATÇILARDAN ANLAMLI MESAJ: “SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİK, LÜTFEN AŞI OLUN”

Altınova Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası Etkinliklerinin ikinci gününde de Hersek Sahili unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı.

Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı gecede, vatandaşlar gönüllerince eğlenme imkânı buldu. Sanatçılar gecede 2 yıldır sevenlerinden uzak kalmanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, vatandaşları aşı olmaya davet ettiler.

MÜZİK ZİYAFETİ

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Altınova Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası Etkinliklerinde Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli sahne aldı. Sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli yaptıkları düetle söyledikleri birbirinden güzel parçalarla vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattılar.

İLGİ ODAĞI OLDU

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği etkinliklerin ikinci gününde de çocuklar kurulan oyun parklarında gönüllerince eğlenme imkânı buldu. Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki kadınlara yönelik kurduğu Yöresel ve Doğal Ürünler Satış Çarşısı, etkinliklere katılan vatandaşların ilgi odağı oldu.

SANATÇILARA DOĞA PASAPORTU

Ekin Uzunlar, Mustafa Ceceli, FA Organizasyon Sahipleri Mustafa Softaoğlu ve Arda Softaoğlu’na çiçek ve Doğa pasaportu veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, doğaya ve hayvanlara yönelik başlatılan çalışmaya vurgu yaptılar. Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye’nin ilk Doğa Pasaportunu alan ünlü sanatçılar ise böyle bir uygulama başlatmasından dolayı Başkan Oral ve ekibini kutladılar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.