ÇİFTLİKKÖY’DE PLAJIN KRALI ŞEPİDİ OLDU

Çiftlikköy Belediyesi ve Çiftlikköy Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çiftlikköy Plaj Voleybol Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Mokamp sahilinde yapılan ve 3 gün süren turnuvada 8 takım kıyasıya mücadele ederken, birincilik kupasını Şepidi adlı takım kazandı.

Çiftlikköy Plaj Voleybol Şenliği’ne Spaytacus, Teşkilat, Amuda Kalkan Kaplumbağalar, Çiftlikköy Kültürspor, Yalova Merkez, Yal Fedaileri, Mehmetçik ve Şepidi takımları katıldı. Eleme sistemiyle oynanan birbirinden çekişmeli karşılaşmalar sonucunda final mücadelesinde Şepidi ile Teşkilat takımları karşı karşıya geldi. Zorlu mücadeleden 3-1’lik skorla galip ayrılan Şepidi, turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvada üçüncülük mücadelesini ise Amuda Kalkan Kaplumbağalar ekibi kazanarak turnuvanın üçüncüsü oldu.

Turnuvada derece alan takımlara ödüllerini Çiftlikköy Belediye Başkan Vekili Sayın Ayşe Ertuna, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş ve Çiftlikköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Şahinal takdim etti. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, spora ve sporcuya her daim destek verdiklerini ifade ederek, “Güzel Çiftlikköyümüzde plaj voleyboluna yönelik olarak yaz aylarında böyle bir etkinlik organize ettik, halkımız da etkinliğe ilgi gösterdi. Organizasyonda emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.