ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Altınova Çocuk Etkinliği’ renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Altınova Belediyesi tarafından Hersek Sahil Plajında düzenlenen, ‘Altınova Çocuk Etkinliği’ büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

GÖKYÜZÜ UÇURTMALARLA ŞENLENDİ

Belediye tarafından dağıtılan uçurtmaları aileleriyle birlikte uçurmaya çalışan çocuklar doyasıya eğlenme imkânı buldu. Çocuklar, uçurtmaları havalandırmaya çalışırken büyük heyecan yaşadılar. Uçurtma uçururken büyük bir keyif yaşayan çocuklar unutulmaz bir gün geçirdiler. Birbirinden güzel uçurtmaların gökyüzünde oluşturduğu renkli tablo, büyük beğeni topladı.

ÇOCUKLARA ÖZEL

Altınova Hersek Sahiline kurulan oyun gruplarında doyasıya eğlenme imkânı da bulan çocuklar, unutulmaz bir gün geçirdiler. Etkinlikte sahne alan İllüzyonist Enver Ertaş, yaptığı birbirinden ilginç gösterilerle ilgi odağı oldu. Etkinliğe katılan çocuklara pamuk şeker ve kağıt helva ikram edildi.

“MUTLULUKLARIYLA MUTLU OLDUK”

Salgın döneminde özellikle çocukların çok zor günler geçirdiğini dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu etkinliğimizle çocuklarımızın gönüllerince eğlenerek güzel bir geçirmelerini amaçladık. Çocuklarımız bu etkinlikte gönüllerince eğlendiler. Onların mutluluğuyla biz de mutlu olduk” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.