NİSANUR GÜLER’E MİLLİ DAVET

Yalova Taekwondo İhtisas Kulübü sporcusu Nisanur Güler, 2021 yılı resmi müsabakalarında göstermiş olduğu başarılardan dolayı 15-23 Eylül tarihleri arasında 6.sı İstanbul’da yapılacak olan WT BAŞKANLIK KUPASI öncesi milli takımdan davet aldı.

En son Avrupa Şampiyonası Ümitler Milli takım Seçmesinde 62kg.da boy gösteren GÜLER, Federasyonun daveti üzerine 6.WT BAŞKANLIK KUPASI için Milli takımı temsil edecek.

Yalova Taekwondo İhtisas Kulübü Başkanı Erdoğan ERSOY; pandemi dönemi kısıtlamalarından dolayı yaklaşık 1,5 senelik aranın ardından çalışma programımızı artırarak Türkiye Şampiyonaları öncesinde hazırlık sürecimizi tamamlaya çalıştık. Bu kısa süre zarfında idmanlarda gayret gösterip azimle çalışmalarını sürdüren sporcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Bu şampiyonlarda göstermiş olduğu performanstan ötürü 62kg.da yarışan Nisanur GÜLER kızımız önce Avrupa Şampiyonası Milli takım seçmesine ardından da 6.WT BAŞKANLIK KUPASINA davet alarak Milli formayı terletmenin gururunu yaşayacak. Sporcumuza bu önemli müsabaka başarılar diliyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.