BAŞKAN SİLPAGAR KARATECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Engelsiz Kafe’de düzenlenen çay saati etkinliğinde Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.

Yüze yakın sporcu ve ailelerinin katıldığı etkinlikte Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe’yi tebrik eden Başkan Silpagar, “Hocamızdan aldığım bilgilere göre 2014’ten bu yana takımımız toplamda 405 madalya ve takım halinde 200 kupa kazanarak önemli bir başarıya imza atmış durumda. Sporcularımız için Çiftlikköyümüzde çok önemli yatırımları hayata geçiriyoruz. Yapımı devam eden 800 kişi kapasiteli Kapalı Spor Salonumuzun ve baştan aşağı yenilenerek 2500 kişilik tribün kapasitesi ile yeni tesislere sahip olacak olan İlçe Stadyumumuzun inşa işlerinin tamamlanmasıyla birlikte bu başarılarımızı katlayarak arttıracağımıza inanıyorum. Genç sporcularımıza elimizden gelen tüm imkanları sunma gayreti içindeyiz. Aramızda milli takıma verdiğimiz sporcularımız da var, onların da sayıları artacak inşallah” diye konuştu.

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe de, istikrarlı bir başarı süreci içinde olduklarını ifade ederek, “2014’ten bu yana 50’si milli maçlarda olmak üzere 172’si altın, 110 gümüş ve 123 bronz madalya elde ettik. Takım halinde 200 kupa kazandık. Tüm sporcularımız ve ailelerini özverili desteklerinden dolayı tebrik ediyorum. Bizlere her daim destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Abdurrahim Solmaz ve tüm ekibe katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Etkinlik sonrasında Başkan Silpagar’a büyük ilgi gösteren sporcular ve aileleri hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.