KAMPÜSE HOŞ GELDİN STANDI AÇILDI

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından oluşturulan Kampüse Hoş Geldin standı Yalova Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde açıldı.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından üniversiteli gençler için oluşturulan ‘Kampüse Hoş Geldin’ standı Yalova Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde açıldı. Gençlik Kolları üyeleri, öğrencilere kayıt döneminde yardımcı olmayı amaçlıyor. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Yalova Üniversitesi’ne yeni kayıt yaptıracak öğrencilere, “Hayallerinle birlikte kampüse hoş geldin” dedi.

‘Seninle birlikte olacağız’..

Gençleri her alanda desteklediklerini söyleyen Balkaya, “Birçok gencimizin belki de ilk şehir dışına çıktığı bu zor günlerde onlara kolaylık sağlayan, tedirgin ve telaşlı anlarında “Yalnız Değilsin diyerek destek olan insanlarız. Ülkesinin gençlerini seven, ülkesinin geleceğinin bu gençlerde olduğu gerçeğini idrak etmiş insanlarız. Sizlere yardımcı olmanın ülkenin geleceğine katkı sağlamak olduğu bilincine sahip insanlarız. Kampüse Hoş Geldin” ekibi olarak sizlere eğitim hayatını¬zın hemen her anında yardımcı olmaya yönelik projeler ürettik, üre¬tiyoruz. Gençsin, ideallerine en çok yaklaştığın zamanlardasın. Emeklerinin karşılığını almanın gururunu ailenle birlikte yaşıyorsun. Üniversiteye kayıt döneminde karşılaşacağın sıkıntıların neredeyse tümünü biliyoruz. Sevinç ve burukluk; yeni bir hayatın başlangıcının verdiği heyecan ve ailenden ayrılmanın vermiş olduğu hüzün. Tabii bir de can sıkan bir sürü prosedür ve evrak işi. Sakın endişelenme, kampüste yalnız değilsin! Ve kayıt sürecinde yapman gereken tüm işlemleri vaktinde tamamlayacaksın. Zorlandığın noktalar olacak; işte orada biz elimizden geldiğince seninle birlikte olacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: