TEMA VAKFI YALOVA’DA ÇELENK VE MUTLU GÜN PANOSU HİZMETLERİNE BAŞLADI

TEMA Vakfı önemli çalışma alanlarından biri olan Çelenk ve Mutlu Gün Pano bağışları, artık Yalova ilinde de uygulamaya başladı.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir  yaptığı açıklamada; “Türkiye genelinde Çelenk ve Mutlu Gün bağışları artık Yalova ilinin de katılımıyla 21 ilde kabul edilebilmektedir. Yalova genelinde nikâh, açılış, düğün gibi özel günlerde TEMA Mutlu Gün Panosu ile dostlarınızın sevincine ortak olabilir; cenaze törenlerinde ise TEMA Çelenk ile sevdiklerinizin üzüntüsünü paylaşabilir ve yaşadıkları acıyı bir nebze de olsa hafifletebilirsiniz” dedi.

Demir, “Çelenk ve Mutlu gün panosu siparişlerinizi; www.tema.org.tr web sayfamızda yer alan online bağış ekranımızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, [email protected] e-mail adresine ileterek ya da 444 51 81 numaralı telefondan Vakfımıza ulaşarak da çelenk ve mutlu gün panosu bağışında bulunabilirsiniz.” açıklamasında bulundu.

TEMA Vakfı’nın Çelenk/ Mutlu gün panosu hizmeti sunduğu iller ise şöyle: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir (Körfez Bölgesi-Bandırma), Bursa, Denizli, Samsun, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İzmit, Manisa, Mersin, Muğla (Bodrum), Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Konya.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.