TEMA YALOVA’YA ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği, TEMA Vakfı Genel Merkezi tarafından 3-4-5 Eylül tarihlerinde düzenlenen 2021 Saha Koordinasyon Toplantısında üç ödül birden aldı.

TEMA Vakfı tarafından her yıl yüzyüze düzenlenen ve temsilciliklerin performanslarının değerlendirildiği Saha Koordinasyon Toplantısı bu yıl pandemi koşulları nedeniyle 3-4-5 Eylül tarihleri arasında online olarak düzenlendi. 2020-2021 yılı dönemi performanslarının değerlendirildiği ve 2021-2022 yılı programının ele alındığı toplantıda Yalova Tema İl Temsilciliği, 2021 yılı Haziran ayında göreve getirilen İl Temsilcisi Arzu Demir’in önderliğinde Gönüllü Kazanımı, Umut Yeşertenler ve Verimlilik dallarında üç ödül alarak en başarılı iller arasında yerini aldı.

İl Temsilcisi Arzu Demir konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Yalova İl Temsilciliği olarak 2021 Saha Koordinasyon Toplantısında, Gönüllü Kazanımı, Umut Yeşertenler ve Verimlilik ödüllerini aldık.

Toprak Dedemizin izinde bitmeyen bir enerjiyle TEMA Vakfı için emek vermeye devam edeceğiz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan, tecrübeleriyle bize yol gösteren, başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Deniz Ataç olmak üzere değerli Vakıf Yöneticilerimize, Yalova’da her zaman yanımızda bulunan mülki idare amirlerimiz başta sayın Valimiz Muammer Erol bey, Belediye Başkan vekilimiz Mustafa Tutuk bey olmak üzere değerli İl Yöneticilerimize, İl Milli Eğitim Müdürümüz – Okul Müdürlerimiz ve Öğretmenlerimize, ve TEMA’ya teveccüh gösteren sivil toplum kuruluşlarına, tabiiki sahada hiçbir menfaat beklemeden “BEN” değil “BİZ” diyen, TEMA Vakfı faaliyetlerini yaygınlaştırmak için özveriyle çalışan değerli ekip arkadaşlarıma ve tüm gönüllülerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

TEMA Ailesinde böylesi tecrübeli iller arasında yer almanın gururu ve onurunu yaşıyoruz ve bu anlamlı ödülü tüm Yalova halkı adına alıyorum. Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca’nın yolunda NEFESİMİZ YETTİĞİNCE koşmaya devam edeceğiz..

Sözlerimi Toprak Dedemizin bir sözüyle noktalamak istiyorum; “TOPLUMSAL BARIŞ TOPRAKTAN GELECEK” DEDİ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.