YALOVA KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI’NDAN TOBB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

Yalova Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Başkan Şahin’i Okul Müdürü Ercan Gökkaya, Müdür Yardımcısı Önder Kanbur ve Teknik Müdür Yardımcısı Hasan Sağlam karşıladı.

Gerçekleştirilen görüşmede Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Yalova’nın en çok öğrencisi bulunan merkezi olarak değerlendirilen Kadıköy Beldesi’nin öğrenciler için çekim merkezi olması adına Kadıköy Belediye Başkanlığının teşvik edici rolüne dikkat çekti.

Belde içerisinde bulunan tek lisenin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olması sebebiyle okul yöneticileri ve Başkan Şahin işbirliği imkanlarını değerlendirdi.

Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin imkanları ölçüsünde TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ihtiyaçlarına katkıda bulunduklarını ve bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

Okul Müdürü Ercan Gökkaya, Müdür Yardımcısı Önder Kanbur ve Teknik Müdür Yardımcısı Hasan Sağlam,  belediyenin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptığı ve yapacağı desteklerden dolayı Başkan Şahin’e teşekkürlerini ilettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.