YALOVA TEMA KUŞADASINDA ÇEVRE TEMİZLİK ETKİNLİĞİNE KATILDI

Tema Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir “18 Eylül Dünya Temizlik Günü”nde Kuşadası’nda düzenlenen Çevre Temizlik Etkinliğine katıldı.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve İl Temsilci Yardımcısı Özcan Demir, çevre kirliliğine dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla tüm Türkiye’de düzenlenen “Dünya Temizlik Günü” etkinliğine TEMA Vakfı Kuşadası Davutlar Mahalle Sorumlusu Sibel Kocaman’ın daveti üzerine kısa süreli tatilde bulundukları Kuşadası’nda Çevre Temizlik Etkinliğine katıldı.

Etkinlik sonrası bir açıklama yapan Arzu Demir; “18 Eylül Dünya Temizlik Günü, her yıl olduğu gibi çeşitli etkinliklerle doğaya atılan çöpleri temizleyerek çevre kirliliğine dikkat çekmeyi ve bu konuda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Bu kapsamda eşimle birlikte TEMA Vakfı Kuşadası Davutlar Mahalle Sorumlumuz Sibel Kocaman hanımın daveti üzerine Davutlar Sevgi Plajında düzenlenen Çevre Temizlik Etkinliğine TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcimiz Mehmet Özdemir ve Yardımcısı Hayriye Kosem, Davutlar Mahalle Sorumlumuz Sibel Kocaman ve Yardımcısı Firdevs Yalçin, Aydın Büyükşehir Belediyemiz, Kuşadası Belediyemiz ve Gönüllülerimizden oluşan 40 kişi ile katılarak çevre temizliği yaptık. Sibel Hanıma bu nazik davetinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Unutmamalıyız ki daha yaşanabilir bir dünya için, sadece bugün değil her gün çevre kirliliği konusunda duyarlı olmalı ve tüm atıklarımızı ayrıştırarak geri dönüştürmeliyiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.