BAŞKAN DR. METİN ORAL “HER ZAMAN BİR VE BERABERİZ”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova’daki köy ve mahalle muhtarlarını Hersek Lagününde ağırladı.

Muhtarların demokrasinin mihenk taşları olduğunu söyleten Başkan Oral, “Millet ve hizmet yolculuğunda en büyük yoldaşımız, dostumuz ve çalışma arkadaşlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum. Demokrasinin mihenk taşları, milletimizin ilk temsilcilerini sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Her zaman biriz, beraberiz” diye konuştu.

KAHVALTIDA AĞIRLADI

Muhtarlar Günü Altınova’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Altınova Hükümet Konağı’na çelenk konulmasıyla başlayan etkinlikte ilçedeki köy ve mahalle muhtarları Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti Başkan Oral da muhtarları kahvaltıda ağırladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından muhtarlar onuruna verilen kahvaltıya; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali kangal, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit kaçar, İl Genel Meclis üyeleri Ali Çorbacı ve Mustafa Tunalı, Altınova İlçe Emniyet Amiri Yavuz Kartav, Altınova’nın mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Kahvaltının ardından Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesini gezerek bilgi alan misafirler, ardından Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezini ziyaret ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.