BAŞKANLARDAN HARRAN ZİYARETİ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’u ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye Belediyeler Birliği EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı dönüşü, Şanlıurfa’nın Harran İlçesini ziyaret ettiler.

HASRET GİDERDİLER

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile hasret giderdiklerini ifade eden Başkan Oral, “Gaziantep fuar programı kapsamında değerli dostlarımızı da ziyaret etme fırsatı bulduk. Kadim şehir Şanlıurfa’nın Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile hasbihal ettik, hasret giderdik. Çınarcık ve Termal Belediye başkanlarımla çok keyif aldık, çok memnun ayrıldık. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanları Oral, Soyer ve Acar, ev sahibi belediye başkanı Özyavuz’a günün anısına çeşitli hediyeler verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.