KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU YAGİKAD DERNEĞİNİ KONUK ETTİ

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu, gerçekleştirdiği icra kurulu toplantısında Yalova Girişimci Kadınlar Derneği (YAGİKAD) üyelerini konuk etti.

YTSO Yeni Hizmet binasında gerçekleştirilen ziyarette, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği (YAGİKAD) Başkanı Emine Yüksekol ve Dernek Kurucu üyesi Rezan Dikici ile bir araya gelen TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gençer ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu icra kurulu üyeleri yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gençer, “Kadınların ekonomik açıdan güçlenmesi ve girişimci ruhlarının geliştirilmesine katkı sağlama amacıyla Kurulumuz üyeleri tarafından kurulmuş olan Yalova Girişimci Kadınlar Derneği (YAGİKAD) ile birçok projede yer alarak ev hanımlarımıza ve kadın girişimcilerimize birçok destek sağladık. Ev kadınlarının belli bir  alanda uzmanlaşmaları; ekonomik anlamda özgür olabilmeleri ve ilimizde Kadın istihdamını artırmak adına birçok çalışma yürütmekteyiz. Yapılacak çalışmalar ve projeler için bir araya gelerek icra kurulu toplantımıza katılan YAGİKAD Başkanımız Emine Yüksekol ve Dernek Kurucu üyemiz aynı zamanda YTSO Meclis Üyesi Rezan Dikici’ye gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür ederim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.