TÜGVA YALOVA, ANKARA KAMPI’NI TAMAMLADI

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yalova İl Temsilciliği yürütme kurulu üyeleri, Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen İl Yürütme Kurulları Kampı’na katıldılar.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkezi’nin düzenlemiş olduğu İl Yürütme Kurulları Kampı, Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirildi. 81 ilden temsilcilerin yer aldığı kampa TÜGVA Yalova Teşkilatı’nın yürütme kurulu üyeleri de katıldılar.  3 gün süren program, Genel Başkan Enes Eminoğlu ve başkan yardımcılarının selamlama konuşmaları ile başladı. Akabinde alanında uzman ve yetkin konuşmacıların katılımı ile sona erdi. Kamp programında, TÜGVA’nın yeni yönetim sistemi, teşkilat usul ve esasları, kurumsal kültür ve imaj, sosyal davranış kuralları gibi birçok konu konuşuldu.  

‘İşimiz vaktimizden çok’..

Program sonrasında konuşan TÜGVA Yalova İl Temsilcisi Bilal Naser, “Yalova teşkilatımızda görev yapan yürütme kurulu üyelerimizle birlikte, 81 ilden katılan temsilcilerimizle buluştuk. Teşkilat mensuplarımızla bir araya gelmek, çeşitli konularda sohbet etmek, illerinde yaptıkları çalışma ve projeleri konuşmak bizlerin enerjisini diri tutuyor. 3 gün boyunca birbirinden kıymetli konu ve konuklarla çok verimli bir kamp geçirdik. Başta Genel Başkanımız Sayın Enes Eminoğlu olmak üzere, genel merkez yöneticilerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederiz. Bizim her daim bir sloganımız var ‘işimiz vaktimizden çok.’ Bu yüzden hiç durmadan var gücümüzle ülkemiz gençliği için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.