AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ MELİHA AKYOL SAFRAN KÖYÜNE MÜJDESİNİ VERDİ

Ak parti Yalova milletvekili Meliha Akyol, Safran köyünün ihtiyacı olan spor sahasının yapılacağının müjdesini verdi.


Vekil Akyol yaptığı açıklamada “İlimizin merkezinde bulunan mevcut sahalarımız gün geçtikçe ihtiyaca yetersiz kalmakta, buna bağlı olarak hemşerilerimizden saha ihtiyacı ile ilgili talep almaktaydık. Merkez İlçe köylerimizden Safran köyünde uygun alanın mevcudiyeti ile Safran’lı hemşerilerimiz çim saha ihtiyacı ile bizlere yakın zamanda taleplerini iletmişlerdi.

SENTETİK ÇİMLİ OLACAK

Biz de Gençlik ve Spor Bakanlığımızla görüşerek yatırımın alınması için gerekli girişimlerde bulunduk.Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürümüzden bugün itibariyle 68m x 98 m ebatında etrafı tel örgüyle çevrili, sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapım onayımızı aldık.Öncelikle Safran köyüne hizmet edecek bu sahamız çevre kulüplerin de hizmetine sunulacak, ayrıca resmi maçlar da yapılarak büyük bir ihtiyacımızı giderecektir.


Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz de sahanın yapımı için işlemlere hemen başlayarak kısa zamanda hemşerilerimizin hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz. İlimize kazandıracağımız sahanın ödeneği için başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlu’na ve ilgili bürokratlara teşekkür eder, hemşerilerime hayırlı olmasını dilerim.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.