BAŞKAN SİLPAGAR PROJELERİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE TANITTI

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’de yapımı devam eden “Adım 1071 Sahil Yürüyüş Yolu” ile “Spor Salonu ve Stadyum” projelerini İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte inceledi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Çiftlikköy’de gerçekleştirilecek olan projeleri inceledi. Başkan Silpagar’a Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim Karahan ve İl Genel Meclis üyeleri eşlik ettiler.

Meclis Başkanı Hasan Soygüzel; “Çiftlikköy ilçesi, Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile birlikte ivme kazanarak yükselişini sürdürüyor”..

Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de düzenlenen kahvaltıda meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Silpagar, meclis üyelerine gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Daha sonra Çiftlikköy Sahil 1. etap tartan yürüyüş yolu istikametinde bulunan tarihi Kara Kilise’yi ziyaret ederek burada incelemelerde bulundular.

Meclis üyeleri ile Sahil 2. Etap çalışmalarının olduğu bölgeyi ziyaret eden Başkan Silpagar, sahil bölgesinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında detaylar verdi.

Başkan Silpagar, “Bizler göreve geldiğimiz günlerde ilk yaptığımız iş sahili halkımızın kullanımına açıp ışıklandırmalar, tartan pistler, bisiklet yolları ve engelsiz kafe gibi hizmetler yapmak oldu. Şimdi sahilimizin 2. Etabını da nasip olursa birçok sosyal donatı alanları ile birlikte çok kısa bir süre içerisinde tamamlayıp hemşerilerimizin hizmetine açacağız. “Adım 1071 Yürüyüş Yolu” olarak isimlendirdiğimiz bu projemiz şimdiden tüm hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ise Çiftlikköy’ün Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile birlikte ivme kazanarak Yalova’nın yükselen yıldızı ve modern bir şehirleşme altyapısına kavuştuğunu dile getirerek gerçekleştirilen projeleri yakından takip ettiklerini ifade etti.

Sahil 2. Etabında yapılan incelemelerin ardından Çiftlikköy Spor Salonu, Çiftlikköy Stadyumu ve zemin yapım projesinin olduğu bölgeyi ziyaret eden heyet burada da son sürat devam eden çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldular. Çiftlikköy’de büyük bir eksiklik olarak hissedilen spor salonu ve stadyum yapım işi projesinin bir an evvel hayata geçmesi için çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini açıklayan Başkan Silpagar, İl Genel Meclis üyelerine proje ile ilgili detaylı bilgiler aktardı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.