BAŞKAN SİLPAGAR VEKİL AKYOL’A YATIRIMLARI YERİNDE ANLATTI

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Çiftlikköy’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, Çiftlikköy Belediyesi’nin devam etmekte olan bazı projelerini yerinde inceledi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Fettan Engin, İl Genel Meclisi’nin Çiftlikköy temsilcileri İdris Durmuş ve Hayrullah Saruhan ve ilçe teşkilatı yöneticilerin karşıladığı Vekil Akyol, ziyaretler kapsamında esnaflarla bir araya gelerek hal ve hatırlarını sordu, taleplerini dinledi.

ÇİFTLİKKÖY ZİRAAT ODASI VE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ’NE ZİYARET

Ardından Çiftlikköy Ziraat Odası’nı ziyaret eden heyet, Oda Başkanı Mehmet Anaçarlı’dan çiftçilerin taleplerini dinledi. Anaçarlı’dan İMES tarafından projelendirilen köylü pazarı hakkında bilgiler alan Vekil Akyol ve Başkan Silpagar, benzer bir projenin ilçe merkezinde de uygulanabilir olup olmadığıyla ilgili istişarelerde bulundu. Atatürk Caddesi’nin Sahil Mahallesi’nde kalan kısmında ve Barbaros Bulvarı’ndaki esnafları da gezerek hayırlı işler temennilerinde bulunan Vekil Akyol ve Başkan Silpagar, ardından beraberlerindeki heyetle birlikte geçtiğimiz ay Çiftlikköy’de hizmete giren Tarım Kredi Kooperatifi’ni ziyaret ederek alışveriş de yaptılar.

SAKLIBAHÇE BELEDİYE UHDESİNDE YENİDEN HİZMETE GİRİYOR

Çiftlikköy Belediyesi’nin iştiraki Zirvekent AŞ’nin bünyesinde bulunan Saklıbahçe (Hayalbahçesi) Tesisleri’nde gerçekleşen yenileme çalışmalarıyla ilgili Meliha Vekil’e bilgi veren Başkan Silpagar, belediye tarafından işletilmek üzere sürdürülen çalışmaların kısa zamanda tamamlanarak burasının ilçe halkının en güzel şekilde faydalanabileceği bir tesis haline getirileceğini söyledi. Son olarak ilçe sahilinde Gacık Deresi’nin denize döküldüğü noktadan eski Etibank tesisleri arasında yapımı süren 1071 metre uzunluğundaki Sahil 2. Etap Düzenleme Projesi’nde son durumu yerinde inceleyen heyet, ardından incelemelerini sonlandırdı. Başkan Silpagar, ‘Adım 1071 Yürüyüş Yolu’ adını verdikleri 2.etap düzenlemelerinin birkaç ay içerisinde tamamlanmasının planlandığını müjdesini verirken; Vekil Akyol da, hızla gelişen ve büyüyen Çiftlikköy’ün çeşitli özellikleriyle ön plana çıkmaya devam ettiğini ifade ederek Başkan Silpagar’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.