YALOVA GENÇ TEMA ÜNİVERSİTEDE STAND AÇTI

Yalova Üniversitesi Genç TEMA Başkanı Hale Tabu ve gönüllüleri üniversitede TEMA standı açarak öğrencilere TEMA’yı anlattı.

Yalova Üniversitesi Genç TEMA Başkanı Hale Tabu etkinlikleriyle ilgili yaptığı açıklamada; “Elif Aleyna Şenel, Selinay Öztopaloğlu, Taha Bekar, Emir Gülcan ve Eslem Kurt arkadaşlarımla birlikte 25 ekim 2021 tarihinde İİBF Fakültesi, 26 Ekim tarihinde 2021 Hukuk Fakültesi ve 27 Ekim 2021 tarihinde de Üniversitemiz merkez kantininde olmak üzere TEMA standlarımızı açtık. Üniversitemize yeni başlayan ve üst sınıflardaki arkadaşlarımıza önce Vakfımızın Misyon ve Vizyonunu, sonra Yalova Genç Tema olarak 2021-2022 saha faaliyet programımız doğrultusunda yapmayı planladığımız çalışmalardan bahsettik. Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca’nın mirası olan bir milyon gönüllüye ulaşma amacı doğrultusunda da arkadaşlarımıza Genç Tema Gönüllümüz olmaları çağrısında bulunduk.

Her fakülteden öğrenci arkadaşlarımızın stantlarımıza gösterdikleri ilgi ve alakaları bizleri çok mutlu etti. Yalova Üniversitesi Genç TEMA ailesi büyüyor. Toprak dedemizin “Yaşamak için yaşatmalıyız” sözünü benimseyerek yola çıktık ve attığımız her adımda umut yeşerteceğiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.