AK PARTİ YALOVA TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLADI

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından 81 ilde üç ana kademe olarak başlatılan teşkilat içi eğitim programının 60.sı olan Yalova ayağı 04-05 Aralık 2021 tarihlerinde Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştiriliyor.

İki gün sürecek olan program Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, belediye başkan vekili Mustafa Tutuk, milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ‘un konuşmalarının başladı. Toplantının ilk gününde açılış konuşmalarının ardından Ak Parti MKYK üyesi Seda Sarıbaş birer konuşma yaptı. Daha sonra Kültür Ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam konuşma yaptıktan sonra program basına kapatıldı.

60.cısı yapılan Ak Parti Teşkilat Akademisi programı Mkyk Üyesi Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Şair Yazar Dursun Ali Erzincanlı, Grup Başkan Vekili Myk Üyesi Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Enerji Eski Bakanı Ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Ak Parti Kurucu Üyesi Ayşe Böhürler katıldı.

PAZAR GÜNÜ DE DEVAM EDECEK

Ak Parti Teşkilat Akademisi Yalova ili programının ikinci günü olan 5 Aralık Pazar günü ise; Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Genel Merkez Arge Ve Eğitim Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, 27. Dönem Adıyaman Milletvekili Savunma Komisyon Başkanı Ahmet Aydın, Yazar Muhammed Alpkent, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Şair Yazar Serdar Tuncer katılacak.

TEŞKİLATI DİNLEYECEĞİZ

Enerji eski bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, partisinin AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca Yalova’da düzenlenen “Teşkilat Akademisi” eğitimine katıldı. Yalova Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen Teşkilat Akademisi Eğitim Programına katılan Taner Yıldız basın mensupları ile ibr araya geldi.

Yıldız açıklamasında şu ifadelere yer verdi ” “Bizim AR-GE ve Eğitim Başkanlığımızın, Türkiye’nin 81 ilinde düzenlemiş olduğu ve yaklaşık 100 bine yakın teşkilatımızın ana kademesiyle beraber katıldığımız son derece proaktif bir programdan bahsediyoruz. Birçok katılımcı arkadaşımız var.

Bugün ve yarın düzenlenecek, sabahtan akşama kadar hep beraber olacağımız bir programdan bahsediyoruz. Şimdi Kocaeli’nden geliyoruz, Önceki haftalarda

Önceki haftalarda Erzurum, Van, Niğde, Nevşehir gibi illerde düzenlenen programlara katılmıştık. Yurtiçi ve yurtdışı programlarda devam ediyoruz. Birçok arkadaşımızın farklı başlıkları var. 
 
Farklı sektörlerde Türkiye’nin değişen yüzünü, büyüyen yüzünü, bu ülkenin iradesine konan güçlü iradenin adı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la beraber yaptığımız bir ekip çalışmasıdır. Bu programa katılmış olmaktan son derece memnun olduğumu belirtmek istiyorum. 
 
Biraz sessiz devrimden bahsetmek istiyorum. Alışmaya alıştığımız bazı şeylerin zamanla farkına varamadığımız konuların dominant bir şekilde bunları hatırlamak amacıyla konuşacağız. Burada teşkilatımızla beraber dertleşeceğiz. Varsa önerileri, eleştirileri, tavsiyeleri veya soruları almış olacağız” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.