BAŞKAN SİLPAGAR YENİ AÇILAN İŞYERLERİNE RUHSATLARINI VERDİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçede yeni açılan işletmeleri ziyaret ederek işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını esnaflara takdim etti.

2021 yılı ikinci döneminde Çiftlikköy’de faaliyete başlayan işletmeleri birer birer ziyaret eden Başkan Silpagar, ruhsatlarla birlikte esnaflara bereket duası, açık-kapalı levhası ve duvar saati hediyelerini de takdim etti. Esnaf ziyaretleriyle birlikte ilçe halkıyla da bir araya gelen Başkan Silpagar, hemşehrileriyle sohbet ederek istişarelerde bulundu.

Çiftlikköy’de faaliyete geçen işletmelerin sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar dileklerini ileten Başkan Silpagar, “İlçemizde faaliyete geçen her yeni işletme, gelişen ve cazibe merkezi haline gelen Çiftlikköyümüze değer katıyor. Artık her sektörde ticari işletmeler ilçemizde var olmakta ve hemşehrilerimizin tüm ihtiyaçlarını il merkezine ya da başka bir ilçeye gitmeden Çiftlikköy’de karşıladığını memnuniyetle müşahade ediyorum. Biz de, 2021 yılının ikinci döneminde ilçemizde faaliyete geçen işletmelerin, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü’nce hazırlanan İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarını, Bereket Duası, açık kapalı levhası ve duvar saati hediyeleri ile birlikte esnaflarımıza takdim ederek, hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Esnaflarımızla ve ilçe halkımızla sıcak sohbetler gerçekleştirdik. Çiftlikköyümüz’e daha iyi hizmet edebilmek için tüm birimlerimizle birlikte hizmete devam edeceğiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.