HER İKİ SOKAĞA İSTİNAT DUVARI YAPILIYOR

Yalova Belediyesi ekipleri Seçim ve Seda Sokak’ta toprak kaymalarının önüne geçmek için istinat duvarı yapımına başladı. Seçim Sokak’ta devam eden çalışmaları Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise yerinde inceledi.

Bayraktepe Mahallesi Seçim Sokak’ta toprak kaymasından dolayı bu bölgede bulunan yolların, alt yapıların ve evlerin zarar görmesinin önüne geçilmesi için istinat duvarı çalışması yapılıyor. Ayrıca Kazım Karabekir Mahallesi Seda Sokak’ta başlatılan diğer bir çalışmada ise bu bölgede yapılacak olan halı saha ve park alanının daha elverişli ve kullanışlı olabilmesi için Yalova Belediyesi ekipleri tarafından istinat duvarı yapılıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Yapmış olduğumuz istinat duvarı çalışmalarıyla bu her iki bölgede bulunan toprak kaymalarının önüne geçeceğiz. Seçim Sokak’ta toprak kaymasından dolayı bu bölgede bulunan yollar, alt yapılar ve evlerin zarar görmemesi için çalışıyoruz. Ayrıca Seda Sokak’ta ise halı saha ve oyun alanı yapımı öncesinde önlemimizi en baştan alarak burada da bir istinat duvarı çalışması başlattık” dediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.