YALOVA BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yalova Belediyesi ve Yalova İmam Hatip Ortaokulu Spor Kulübü (YİHOK) Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde ortaklaşa bir program düzenledi. Programda 10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren ‘Süveyda’ isimli filmin gösterimi yapıldı.

1930’lu yıllarda hafız olmaya çalışan bir çocuğun gözünden ülkemizde yaşananlar beyaz perdeye aktarıldığı filmin gösterimi Yalova Belediyesi ve Yalova İmam Hatip Ortaokulu Spor Kulübünün (YİHOK) destekleriyle gerçekleştirildi.

Gün boyu yayınlan filmi Yalova İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri olmak üzere 700’ü aşkın öğrenci ve vatandaşlar izledi. Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman’ın da katıldığı programda Yalova Belediyesine eğitime katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Program’da bir konuşma yapan Yalova Belediyesi ve Yalova İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Ramazan Şimşek; “Eğitime, gençliğimize, milli ve manevi değerlerimize destekleri münasebetiyle başta Yalova Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Tutuk’a teşekkür ederim. Ayrıca bizlere bu gösterimde eşlik eden Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Sarıduman’a, İl Müftü Vekilimiz Sayın İsmail Hısım ve Müftü Yardımcılarımıza müteşekkiriz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.