YASKİ BAŞKANLIĞINA BÜLENT YALÇINKAYA SEÇİLDİ

Yalova Atık Su Arıtma Tesisleri’nde gerçekleştirilen YASKİ olağanüstü meclis toplantısında yapılan birlik başkanlığı seçim sonucunda Bülent Yalçınkaya YASKİ’nin yeni başkanı oldu.

Seçimden sonra açıklamalarda bulunan YASKİ Başkanı Bülent Yalçınkaya, yaptığı açıklamada “YASKİ, üstlenmiş olduğu görev ve yapmış olduğu çalışmalarla Yalova’nın en önemli kuruluşlardan biridir. Birliğin üstlenmiş olduğu görevleri en üst seviyelerde sürdürmesi ve çıtayı yükseltmek adına devam eden projelere yeni projeler ekleyeceğiz.

Tüm belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, çalışanlarımızla, personelimizle el ele vererek yeni projeler üretip şehrimize ve hemşehrilerimize yönelik hizmetlerimizi en üst seviyelere taşıyarak çıtayı inşallah daha yukarıya çıkaracağız.

Makam koltuklarının asıl sahipleri milletimizdir. Bizler, milletimizin bizlere emanet olarak verdiği koltuklarda görevimizi en iyi şekilde yapmak ve milletimizin bize olan güvenlerini boşa çıkartmamak adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

YASKİ’nin kuruluşundan bu yana görev almış önceki dönem tüm birlik başkanlarına, meclis üyelerine ve çalışanlarına; yapmış oldukları çalışmalar, hizmetler ve gerçekleştirdikleri projelerden dolayı teşekkür ediyorum.

YASKİ Üyesi belediyelerimizden; Yalova Belediyesi Başkan Vekili Sayın Mustafa Tutuk’a, Çiftlikköy Belediyesi Başkanı Sayın Ali Murat Silpagar’a, Termal Belediyesi Başkanı Sayın Hüseyin Sinan Acar’a, Kadıköy Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet Şahin’e, Taşköprü Belediyesi Başkanı Sayın İsmail Arslan’a ve YASKİ meclis üyelerine YASKİ’ye verdikleri desteklerden ve birliğe göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Seçim sonucu Yalovamız, hemşehrilerimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun’’

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.