KÖPRÜDE MAHSUR KALANLARA DEVLET ELİ

Yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Altınova kaymakamlığı ve Altınova Belediyesi ekipler, 7/25 esasına göre teyakkuzda.


Osmangazi Köprüsünde mahsur kalan araçlar ve tırlar, Osmangazi Köprüsü Oksijen Altınova Tesislerinde misafir edildi.
Oksijen’de misafir edildi.


Osmangazi Köprüsü Altınova istikametinde olumsuz hava şartları nedeniyle güçlük çeken araç sürücüleri ve vatandaşlar ile tır sürücüleri; Yalova Valiliği, Altınova Kaymakamlığı ve Altınova Belediyesince Osmangazi Köprüsü Oksijen Altınova Tesislerinde misafir edildi.


Tüm imkânlarını seferber edildi


Yalova Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile Yalova AFAD İl Müdürü Doğan Toncer, olumsuz hava şartlarında sürücülerin ve vatandaşların mağdur olmaması için devletin tüm imkânlarını seferber ettiler.


“Sadece kış lastiği olan binek araçlara açık”


Olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşları uyaran Yalova Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, “Bizler gereken tüm tedbirleri alıyoruz. Vatandaşlarımızdan da kurallara uymalarını bekliyoruz. Bölgemizde ve İstanbul da devam eden kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, Osmangazi Köprüsünden İstanbul istikametine gidişler sadece kış lastiği olan binek araçlara açık olacaktır” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: