ALTINOVA PROTOKOLÜ, GÜREŞÇİLERE KAHVALTIDA BULUŞTU

Karamürsel Ereğli’de kurulu bulunan Yavuz Et ve Izgara’nın sahibi Ali Kazım Yavuz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova ilçe protokolü ve güreşçileri kahvaltıda ağırladı.


Altınova Belediyespor Güreş Takımının eski sporcusu Karamürsel Ereğli’de kurulu bulunan Yavuz Et ve Izgara’nın sahibi Ali Kazım Yavuz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova ilçe protokolü ve güreşçileri kahvaltıda ağırladı.


Ünlü isimler katıldı


Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Altınova Belediye Meclis üyesi ve Altınova Belediyespor Başkan Vekili Fevzi Arıcı, Altınova Belediye Meclis üyesi ve Altınova Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Hasan Karabacak, Yönetim Kurulu üyesi Muhsin Kaya, Altınova Belediyesi Güreş Takımı antrenörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya, Altınova Belediyesi Güreş Koordinatörü Mustafa Mercan, Koza TV Spor Müdürü Recep Tosun, Başpehlivanlar Mustafa Başdemir ve Şener Sar ile Altınova Belediyespor Güreş Takımı sporcuları katıldı.


Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yavuz Et ve Izgara’nın sahibi Ali Kazım Yavuz’a nazik davetinden dolayı teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.