ALTINOVA’DA ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ

Altınova Belediyesi, kovid salgını öncesi ilçedeki öğrencilere yönelik başlatmayı planladığı sinema gösterimine start verdi.

Başkan Oral’da izledi

Altınova Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından telif hakkı elinde bulundurulan Sagu & Pagu animasyon filmini, Vakıfbank İlkokulu 3-A ve 3-B sınıfı öğrencilerine izletti.

Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe katılarak öğrencilerle birlikte filmi izleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki tüm öğrencilere film keyfi yaşatacaklarını söyledi.

Sagu & Pagu: Büyük Define

Bir zamanlar içinde birçok canlının barındığı, herkesin mutlu bir şekilde bolluk içinde yaşadığı, yeşilliklerle dolu olan bir diyar kuraklık yüzünden mahvolmak üzeredir. İçerisinde yaşayan canlılar açlık çekip, susuzluktan ölmektedir. Herkes bir araya gelip başlarına gelen bu korkunç olaydan kurtulmanın yollarını ararlar. Tüm canlılar Kalep’in önderliğinde uzun zamandır çektikleri bu sıkıntıları gidermek için bir define arayışına koyulur. Zorluklarla başladıkları yolculukta onları türlü zorluklar beklemektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: