BAKAN ÖNCE KANDİL SİMİDİ DAĞITTI ARDINDAN İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u Yalova Belediyesi’nde ziyaret etti. Başkan Vekili Tutuk, belediye çalışmaları hakkında Varank’a bilgiler verdi.

Ardından Kadir Gecesi nedeniyle Varank ile Tutuk; Yalova Belediyesi’nin açtığı stantta vatandaşlara kandil simidi ikram ettiler. Son olarak Başkan Vekili Tutuk ile Bakan Varank iftar sofrasında Ramazan ayının bolluk ve bereketini vatandaşlarla paylaştılar.

Varank, “Başkanımıza Misafirperverliği İçin Teşekkürler…”

Yalova’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Bakan Varank, “Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk’a misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Gün boyunca programlarımızda bizlere eşlik etti. Ardından vatandaşlarımıza simit dağıttık son olarak iftar sofrasında buluştuk” dedi.

Tutuk, “Sayın Bakanımızı şehrimizde bir kez daha ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bakanımızla birlikte ilimizde çeşitli ziyaretler yaptık. Günün yorgunluğunu ise vatandaşlarımızla gönül soframızda buluşarak tamamladık. Sayın Bakanımıza samimi ve sıcak sohbeti için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: