ORAL: RAMAZAN’I FIRSATA DÖNÜŞTÜRELİM

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2 Nisan 2022 Cumartesi günü günü başlayan Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İslam Âlemi’nin Ramazan ayını kutladı.


“İnsanları birbirine yaklaştırır”


Başkan Oral, “Ramazan ayı; insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan mübarek bir aydır” dedi.
Ramazan Ayında, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin sergilendiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan-ı Şerif’i milletçe idrak edeceğiz. Tüm İslam Âlemi’nin ve bütün vatandaşlarımızın güzel bir Ramazan yaşamasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Tüm önlemler alındı


Başkan Oral, “Altınova Belediyesi olarak, vatandaşların Ramazan Ayı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmesi için belediye birimleri olarak tüm tedbirleri aldık. Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını millet olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz.


Ramazan-ı Şerif ayının tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de birlik ve dayanışma duyguları içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesi dilerim” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: