TUTUK, “HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Vekili Tutuk mesajında, Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dileyerek, tüm vatandaşlara “Hayırlı Ramazanlar” temennisinde bulundu.

Başkan Vekili Tutuk, “11 ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayı; dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının ise pekiştirildiği günlerdir. Geçtiğimiz 2 yılda koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan ayını biraz buruk karşıladık ve geçirdik. Hep birlikte eda ettiğimiz ibadetlerimizi ayrı ayrı evlerimizde yapmak zorunda kaldık. Bu yıl Allah’ın izniyle başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’i bolluk ve bereket içinde icra edeceğiz. Hoşgörü ve kardeşlik duygularının arttığı bu mübarek ayda; tüm vatandaşlarımızın huzurlu ve bereketli bir Ramazan ayı geçirmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan-ı Şerif milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin. Bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na kavuştursun” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: