ÇİFTLİKKÖY’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Çiftlikköy’deki bayramlaşma törenine Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İlçe Jandarma Komutanı Tunahan Pulat, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Habip Arslan, olmak üzere siyasi partilerin ilçe temsilcileri ile ilçedeki kamu kurum kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Daha sonra protokol mensupları Çiftlikköy İtfaiye Müdürlüğü’nü, İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ve Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya Polis Merkezi’ni ziyaret ederek bayramlaştılar. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Bayramlar toplumların birlik, beraberlik, kardeşlik ve sevgi duygularını yoğun olarak yaşadıkları kutsal günlerdir.

Dayanışmanın ve birlikteliklerin daha fazla yaşandığı, sevginin, barışın ve dostlukların daha da sağlamlaştığı, kardeşlik duygularının pekiştiği, dargınların barıştığı bir Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramın ülkemize ve İslam dünyasına huzur getirmesi dileğiyle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, hep beraber nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Sezer Sevinçler

Sezer Sevinçler

10 Şubat 1979 Yalova Doğumlu, Bilgisayar mühendisi, Gazeteci,

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.