BAKAN YARDIMCISI ŞENSOY, BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’U ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti. Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Bakan Yardımcısı Şensoy’a Yalova’da yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

Ziyarette; Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un yanı sıra; AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahattin Erbay ve Naim Ardıç hazır bulundu.

Gençlerin huzur ve refahı için yapılacak çalışmalarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile istişare içerisinde olduklarını belirten Başkan Vekili Tutuk, “Şehrimizde ki eğitim yuvalarında yapacağımız çalışmalarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile sürekli istişare içerisindeyiz. Geleceğimizin temel taşları olan çocuklarımızın ve gençlerimizin, bizlere ihtiyaçları olduğunda her zaman yanındayız. Eğitime yapılan yatırım her zaman en büyük yatırımdır. Daha öncesinde de bugün de okullarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretlerinizden ve desteklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bakan Yardımcısı Şensoy ise Başkan Vekili Tutuk’a, özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederek Yalova’da eğitim kalitesini artırmak için destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.