BAŞKAN VEKİLİ TUTUK, “SOYDAŞLARIMIZIN HUZUR VE REFAHI İÇİN OY VERİN”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ekim Ayı’nda Bulgaristan’da yapılması planlanan erken seçimler öncesinde ziyarete gelen Türk adaylar, temsilciler ve soydaşlar ile bir araya geldi.

Düzenlenen programa; Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un yanı sıra, Yalova Vali Yardımcısı Mustafa Asım Alkan, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, BALGÖÇ Derneği İl Başkanı Lütfü Özgür ile Bulgaristan Türk heyetinden; Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman, Milletvekili Adayları Sevim Ali ve Eshref Kyazim, Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi Burgas İl Başkanı Ahmed Mehmed ile muhtarlar, parti temsilcileri ve şube başkanları iştirak etti.

Programda konuşan Başkan Vekili Tutuk, “Bulgaristan seçimleri bizler için önem arz ediyor. Zira orada yaşayan soydaşlarımızın huzuru ve refahı için Türklerin parlamentoda daha fazla temsil edilmesi gerekiyor” dedi. Programdaki soydaşlara da seslenen Başkan Vekili Tutuk, “Sandığa gitmeniz, oradaki haklarınızı korumanız ve artırabilmeniz açısından büyük önem taşıyor. Bizler, sizlerin oy kullanabilmeniz için elimizden gelen desteği vereceğiz. Şehrimizdeki kullanılan oy oranı geçen sene azdı. Bunu artırmamız gerekiyor” şeklinde konuştu. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: