BAŞKAN, ‘ŞAH’ DEDİ. ÇOCUKLAR ‘MAT’

Her fırsatta ilçe kütüphanesinde ders çalışan, kitap okuyan ve zekâ geliştirici aktivitelere katılan çocukları ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile çocukların satranç maçları yüzleri güldüren anlara sahne oluyor.

Sık sık İlçe Kütüphanesini ziyaret ederek çocuklar ve gençlerle zaman geçiren Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, çocuklara moral verirken, onların istek ve taleplerini tek tek dinliyor.

İlçe kütüphanesinin huzurlu ve güvenli ortamında ders çalışan, kitap okuyan ve zekâ geliştirici aktivitelere katılan çocuklara kitap okuyan Dr. Başkan Metin Oral, satranç maçı tekliflerini de geri çevirmedi.

X, Y, Z YOK! TÜRK GENÇLİĞİ VAR

Çocuklarla keyifli ve çekişmeli satranç maçları için teşekkür eden Başkan Dr. Oral, “Zekâya saygı duymak lazım. Çocuklarımız ve gençlerimiz pırıl pırıl bir zekâya sahip. Bizim öncelikli ve en önemli görevimiz onlar için tüm imkânlarımızı seferber etmek. Spor, sanat ve bilimle yetişmeleri için çalışmalarımız artarak sürecek. X, Y, Z Kuşağı yok! Türk gençliği var. Onları çok seviyorum ve çok güveniyorum. Onlar, güçlü Türkiye’nin yarınları” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.