TAHSİN BECAN’DAN TÜM YTSO ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN seçim sonrası yaptığı açıklaada; “4 yılda bir gerçekleştirdiğimiz seçimlerdeki rekabetin asıl amacı Yalova’ya hizmet etmektir. Bu doğrultuda seçimlerimiz demokratik bir ortamda, 54 yıllık YTSO tarihimize yakışır bir şekilde gerçekleşti ve bu seçimlerin kazananı Yalova oldu.

Şimdi seçim rekabetini ve rakip kimliğimizi bir kenara bırakarak kaldığımız yerden, Yalova’ya hizmet için birlikte olmaya devam edeceğiz. Seçimlerdeki tüm renkler geride kaldı, artık YTSO çatısında Odamızın kurumsal renginde tek renkte birleştik, kırgınlıkları, dargınlıkları geride bırakarak Yalova sanayisinin, turizminin, ticaretinin geliştirilmesi amacıyla ortak akıl ve fikir birlikteliğiyle çalışacağız.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Yalova iş dünyasının gelişmesi doğrultusunda tüm meclis üyelerimizle birlikte çalışacağız, kurum olarak yapacağımız tüm çalışmalarımız ekonomik ve ticari hayatın geliştirilmesine yönelik olacak.

Önceki dönemde birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum, seçimlerde aday olan YTSO ya hizmet etme anlayışında olan tüm adaylara da ayrıca teşekkür ediyorum. 

Yoğun bir seçim dönemi sonrasında yaklaşık 2.500 üyemizin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde oy kullanmasını sağlayan Yalova Valimize, İl Emniyet Müdürümüze, İl Emniyet Müdür Yardımcımıza İl Seçim Kurulu Başkanlığımıza, Emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına, sandık kurulu üyelerine, seçim alanı düzenlemesi yapan üyemize, seçim süresi boyunca bizlere katkı veren destek olan, ziyaretlerimiz boyunca gösterdikleri nezaket ve misafirperverlikleri için  üyelerimize,  yasal prosedürlerin yürütülmesinde, evrakların hazırlanmasında üyelerimize gerekli bilgileri sunan ve hatasız çalışan YTSO Çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bize bu görevi layık gören Oda üyelerimizle birlikte Yeni dönem meclis üyelerimize de şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz adına şükranlarımı iletiyor, Yalova Halkına ve iş dünyasına saygılarımı iletiyorum.” İfadelerini kullandı.

Tahsin BECAN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: