AİLE VE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ ARİF LAÇİN ŞAMPİYON SPORCUYU TEBRİK ETTİ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yüzme Türkiye Şampiyonası’ndan 6 Altın madalya ile dönen, İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı kuruluşu Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde bakım ve korunma altında bulunan Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü sporcusu Varol VASİLİCA’yı İl Müdürü Arif LAÇİN makamında misafir ederek teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Arif Laçin yaptigi açıklamada; “Ziyarette bağlı kuruluşumuz Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Adem ÇİÇEK, Antrenör Engin TOPRAK hazır bulundu. Antrenör Engin TOPRAK’a şampiyona süresince sporcularımıza sunmuş olduğu katkılardan dolayı belge takdimi yapıldı.


Kuruluşumuzu temsilen şampiyonaya katılan sporcularımız; Furkan ULAŞLI ve Varol VASİLİCA;
50 m. Serbestte 1.lik
100 m. Serbestte 1.lik
200 m. Serbestte 1.lik
50 m. Sırtüstünde 1.lik
50 m. Serbestte 3.lük
100 m. Sırtüstünde 1.lik
200 m. Sırtüstünde 1.lik dereceleri ile Türkiye Şampiyonu oldu.

Daha önce de defalarca Marmara Bölge ve Türkiye Şampiyonu olan Varol VASİLİCA ilk defa 6 dalda Türkiye Şampiyonu olarak başarısını katladı.


Bu süreçte destek ve katkılarından dolayı Kuruluş Müdürümüz Adem ÇİÇEK’e, kuruluş çalışanlarına, antrenmanlarını yaptıran ve takip eden Antrenör Engin TOPRAK’a ve başarılı olup bizi gururlandıran sporcularımıza teşekkür ederiz.


Ülkemizi temsilen Yurt Dışı Engelli Sporcular Yarışmaları’na katılmaya hak kazanan sporcumuz Varol VASİLİCA’ya başarılar diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.