ALTINOVA’DAKİ ÖĞRETMEKTE BULUŞTU

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede görev yapan öğretmenlerin onuruna Altınova Belediye Düğün Salonunda akşam yemeği düzenledi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede görev yapan öğretmenlerin onuruna Altınova Belediye Düğün Salonunda akşam yemeği düzenledi. Yemeğe öğretmenler aileleriyle birlikte katıldı.

Misafirleriyle tek tek ilgilendi

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, her yıl 24 Kasım’da öğretmenler onuruna verdiği akşam yemeğini bu yıl da düzenledi. Gecede, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, misafirlerini kapıda karşılarken çocuklarla yakından ilgilendi. Masaları tek tek gezen, öğretmen ve aileleriyle sohbet eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a Altınova Belediye Meclis üyesi Bilal Ok, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ve AK Parti Altınova Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın eşlik etti.

Günlerini kutladı

Gecede konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ülkemizin dört bir yanında ilim ve irfan öncüsü olarak görev yapan, ülkemizin geleceğini aydınlatan bütün öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.