YALOVA YATIRIMLARLA GÜÇLENİYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un yaz başında dile getirdiği “Yalova Belediyesi olarak sadece bu yaz 20 bin ton asfalt dökeceğiz” sözü bir bir gerçekleşiyor. Yalova Belediyesi, Yalova’nın her mahallesine yatırımı getirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Kazım Karabekir Mahallesi Bilali Habeşi Caddesi, Mustafakemalpaşa Mahallesi Kahraman Caddesi ile Keykubat Sokak ve İsmetpaşa Mahallesi Akşit Sokak asfaltlama çalışmaları başlatılacak. Ekipler, mahallede olan hafriyat kaldırma ve söküm çalışmalarının ardından asfaltlamayı gerçekleştirecek. Toplam 2 cadde ve 2 sokakta yapılacak asfaltlama çalışmasıyla; toplamda 16 bin 500 metrekare alana serim yapılacak.

“Asfaltı Temiz Cadde ve Sokaklarda Yaşamak Hepinizin Hakkı”

Yalova’yı bozuk yollardan kurtarıp modern sokaklara ve caddelere bir bir kavuşturuyoruz diyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Şehrimizde yaptığımız yatırımların öncelikli hedefi: vatandaşı memnun etmek. Bu doğrultuda ekibimle birlikte hazırladığımız program dahilinde çalışmalarımızı mahalle ayırmaksızın gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız, vatandaşlarımızın sıklıkla kullandığı caddelerde başlayacak. Mahalle sakinlerimize özellikle kadınlarımıza oluşacak toz ve çamurdan dolayı özür diliyor, biraz sabır olmalarını istiyorum. Çalışmalarımız tamamladığında bizlere teşekkür edecekler” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.