BAŞKAN VEKİLİ TUTUK, ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ildeki yatırımlarla ilgili Ankara’da temaslarda bulunuyor. Başkan Vekili Tutuk, bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in de yer aldığı ziyarette spor yatırımlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Bakan Kasapoğlu ile bir süre görüşen Tutuk, Yalova’da gençlere ve spora yönelik yaptıkları yatırımlar hakkında bilgi vererek, yeni projeleri anlattı. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Tutuk, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu milletvekillerimizle birlikte ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza ilgisi ve ilimize duyduğu derin muhabbeti dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Kendisinin tüm hemşerilerimize selamları var. Ayrıca her zaman yanımızda olan ve çalışmalarımızda büyük destekleri olan Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Büyükgümüş ile Sayın Meliha Akyol’a çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz için, çocuklarımız ve gençlerimiz için gece-gündüz demeden el birliğiyle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.