“HİZMET VE YATIRIMLARDA İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, sanayi sitesinde bulunan işyerlerini ziyaret ederek esnaflara hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

Sanayi sitesindeki esnaflar ile sohbet eden Tutuk, “Halkımızı ilgilendiren her kararı bir araya gelerek, ortak akıl ve uzlaşmayla alıyoruz. Vatandaşlarımızın, esnafımızın görüşleri benim için değerli” dedi.


“HER ZAMAN YANLARINDA OLDUK, OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Göreve başladığı ilk günden beri esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiğini ve her fırsatta sanayi sitesinin farklı bir bölgesinde işyeri ziyaretlerinde bulunduğunu kaydeden Tutuk, “Yalova Belediyesi olarak yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımlarda istişareye büyük önem vermekteyiz. Gerek esnaflarımız gerekse sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileriyle her zaman bir araya geliyoruz.

Bugüne kadar esnaflarımızın bize iletmiş olduğu talep ve sıkıntıları ortak akıl ile çözmenin gayreti içerisinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yoğun ve ağır iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar esnaflarımızın her daim yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.


“TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Hafta sonu sanayi sitesine yaptığı ziyarette esnafa ve çalışanlara bereketli kazançlar temennisinde bulunan Tutuk, “Şehrimiz sanayisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için istişarelerde bulunduk. Yalova Belediyesi olarak Yalovamızda yaşayan insanların daha mutlu ve huzurlu bir kentte yaşaması için tüm gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


Esnaflar ise yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Tutuk’a teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.