YALOVA BELEDİYESİ YENİ ÇOCUK PARKLARI KAZANDIRIYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 2 mahallede yapımı tamamlanan çocuk parklarında incelemelerde bulundu.

Yalova Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla Bayraktepe Mahallesi ve Mustafakemalpaşa Mahallesi’ne yeni çocuk parkları kazandırıldı. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, hizmete açılan parkları yerinde inceledi. Tutuk’a bu sırada ilgili müdürlerin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ile 22. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Şükrü Önder de eşlik etti.

“ÇOCUKLARIMIZ İSTİYOR, BİZ YAPIYORUZ”

Tutuk, inceleme gezisinde parklarda son rötuşları yapan işçilere kolaylıklar diledi, ardından parklardaki çocuklarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Geleceğimizin teminatı olan çocuklara güvenle oynayabilecekleri oyun alanları kazandırdıklarını söyleyen Tutuk, “Sosyal yaşam alanlarımızı oluşturan, çocuklarımızın eğlence dünyasını şekillendiren ve hoşça vakit geçirmesine imkan sunan park alanlarımıza ziyarette bulunduk. Çocuklarımızın eğlence dünyalarında ve bireysel gelişimlerinde kazanımlar elde etmeleri için uğraşıyoruz.  Çocuklarımız, gençlerimiz istiyor, biz yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Çocuklara yeni bir oyun alanı kazandıran parklarda; çocuk oyun alanları,  kamelyalar, banklar, dekoratif aydınlatmalar ve yeşil alanlar yer alıyor. Çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri parkta, çocukların ve gençlerin spor yapabilecekleri açık hava spor aletleri ile çok amaçlı sahalar da bulunuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.