BAŞKAN AMCALARI ETKİNLİKTEDE ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMADI

Yalova Belediyesi tarafından 15 günlük sömestr tatilinde çocuklara yönelik gerçekleştirilen yarıyıl etkinlikleri dolu dolu geçiyor.

Çocukların Mutluluklarına Ortak Oldular

Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi ile Sebahattin Engin – Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu ve Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerin ilk gününde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de etkinliklere katılarak çocukların mutluluklarına ortak oldu.

Tutuk; ‘Çocuklarımızın Mutluluğu Bize Yeter’

Yarıyıl tatilinde çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler düzenlediklerini belirten Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak çocuklarımıza ve gençlerimize ayrı bir önem veriyoruz. Özellikle çocuklarımızdan ve ailelerinden gelen talep ve istekleri önemsiyoruz. Çocuklarımız için yapmış olduğumuz etkinlikler büyük ilgi görüyor ve olumlu dönüşler alıyoruz. Yarıyıl tatilinde çocuklarımızın aile bireyleriyle birlikte vakit geçirmeleri, kendi el becerilerini genişletmeleri ve tiyatro oyunlarıyla güzel bir tatil geçirmelerini sağlamak için yarıyıl etkinliği düzenledik. Yapmış olduğumuz etkinliklerden hem aileler hem de çocuklarımız çok mutlu oldular. Çocuklarımızın o mutlulukları bize yeter” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: