BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’TAN YARIYIL MESAJI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Öğrencilerin, eğitim camiasının idarecilerinin, kıymetli öğretmenlerin ve velilerin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dileyen Başkan Vekili Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan sizler bugün birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi hayırlısıyla alıyorsunuz. Bir dönem boyunca öğretmenlerinizin destekleriyle göstermiş olduğunuz çaba ve emeklerinizden dolayı tüm öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Ayrıca gençlerimize eğitimin aydınlık yolunu açan tüm öğretmenlere, her zaman çocuklarının yanlarında olan sevgiyle, özveriyle kucaklayan velilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili öğrenciler; Yarıyıl tatili dinlenme ve eğlenme zamanı olmakla birlikte derslerinizdeki eksikliklerinizi tamamlamak için iyi bir fırsattır. Bu fırsatı 15 günlük zamanda değerlendireceğinize inanıyor, tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum” 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.