TEMA VAKFI YÖNETİM KURULU BAŞKANI DENİZ ATAÇ YALOVA’YA GELİYOR

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Vakıf Genel Merkez Çalışanlarıyla birlikte Hayrettin Karaca’nın vefatının 3. yıldönümü anma programına katılmak üzere Cuma Günü Yalova’ya geliyor.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği ev sahipliğinde 20 Ocak 2020 tarihinde vefat eden ve Toprak Dede olarak anılan TEMA Vakfı Kurucusu Hayrettin Karaca’nın 3. ölüm yıldönümü nedeniyle Karaca Arboretumda düzenlenecek anma programına TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve 40 kişilik Genel Merkez ekibi de katılacak.

İl Temsilcisi Arzu Demir programla ilgili olarak yaptığı açıklamada 16 – 22 Ocak 2023 tarihleri arasında Toprak Dede Hayrettin Karaca’yı anma haftası kapsamında bir dizi etkinlik planladıklarını ifade ederek, hafta kapsamında 20 Ocak 2022 Cuma günü saat 10.00 da Karaca Arboretum’da TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve 40 kişilik Genel Merkez ekibi ile İl Protokolü ve Tema Gönüllülerinin katılımıyla Toprak Dedeyi anacaklarını, ardından da Kadıköy Belediyesi tarafından Hayrettin Karaca’nın adının verildiği parkın açılışını gerçekleştireceklerini ifade etti.

Arzu Demir; “Yalova İl Temsilciliği olarak Toprak Dedemizin vefatının 3. Yıldönümü kapsamında tüm Türkiye ile birlikte bir dizi etkinlik gerçekleştireceğiz. 20 Ocak Cuma günü Karaca Arboretumda tüm Genel Merkez ekibimizin, İl Protokolünün ve Gönüllülerimizin katılacağı programda Toprak Dedemizi anıp lokma dağıtacağız. Ardından da Kadıköy Belediyemizin Hayrettin Karaca adını verdiği Kadıköy’deki parkın açılışını yapacağız.

Yine hafta boyunca Toprak Dedemiz merhum Hayrettin Karaca’nın adını ve anısını yaşatmak için Sosyal Medya Etkinlikleri kapsamında Ağacına Sarıl Etkinliği, Toprak Nerede Etkinliği, Bilboard Görseli Etkinliği ve Doğa Yürüyüş Etkinliği gerçekleştireceğiz.

Cuma Günkü programımıza katılacak Yalova’lılar için saat 09.30 da Heykel’den aracımız kalkacak olup tüm TEMA gönüllülerini ve TEMA’ya gönül verenleri bekliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.