TUTUK, ORMANLAR KRALI ASLAN’I ÇOCUKLARLA BİRLİKTE İZLEDİ

Her Cumartesi günü çocuklar için Yalova Belediyesi’nin düzenlediği çocuk etkinlikleri, bu hafta sonu da Ormanlar Kralı Aslan isimli tiyatro gösterisi ile devam etti. Doyasıya eğlenen çocukların mutluluğuna, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar da ortak oldu.

Yalova Belediyesi, İbrahim Müteferrika Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında her kesimden izleyici için etkinliklerini sürdürüyor. Her hafta sonu olduğu gibi bu Cumartesi günü de çocuklar için düzenlenen etkinlikler, ‘Ormanlar Kralı Aslan’ isimli çocuk tiyatrosu ile devam etti. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde ücretsiz ve 2 seans olarak gösterilen tiyatro, çocukların ilgi odağı oldu.

Çocuklarımızın Her Daim Yanındayız

Tiyatro gösterisini çocuklarla beraber izleyen Tutuk, “Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da güzel bir tiyatro gösterisini çocuklarımızla buluşturduk. Çocuklarımız, tiyatrolarımızda eğlenirken öğreniyor, hikayelerden hayata dair dersler alıyor. Her zaman çocuklarımızın ve onlarla birlikte aktivitelerde zaman geçiren ebeveynlerinin yanındayız. 30 Ocak’ta başlayacak yarıyıl şenliği ile birlikte kesintisiz, birbirinden güzel atölye çalışmaları ve tiyatroları da çocuklarımız ile buluşturacağız. Bu güzel şenliğe aileleri ile birlikte tüm çocuklarımız davetlidir” dedi.  

Yalova Belediyesi’nin düzenlediği çocuk tiyatroları için etkinlik.yalova.bel.tr adresinden kayıt yaptırılması gerekiyor. Yapılan kayıtın sonrasında ebeveynlerin telefonlarına gelen kısa mesajla, qr kodu okutularak sahnelenecek oyun izlenebilecek. Yapılan uygulamayla 3 farklı oyun için kayıt yaptıran ve oyunlara gelmeyen ebeveynler devam eden süreç içinde kayıt yaptıramayacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.