YALOVA ÜNİVERSİTESİ OLARAK YALOVA BASININI ÖNEMSİYORUZ

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebeti ile basın mensupları ile bir araya geldi.

Rektör Bahçekapılı “Sayın basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum. Dün Sizin ile bir araya gelmekten çok memnun olduk, sizlerin görevleri çok önemlidir. Siz Gazeteciler, Basın kamuoyu görevi yapıyorsunuz. Basın dediğiniz oldu birer okuldur, toplumu bilgilendirir, toplumun gelişmesinde katkıda bulunuyorsunuz. Bu nedenle yaptığınız görev çok önemlidir. Mesleğiniz çok önemsiyoruz, sizleri sosyal medya, haber sitelerinden takip ederek Yalova ile ilgili bilgileniyoruz. Yeniden programımıza katıldığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Yalova basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe, Rektör Yardımcıları Prof. Dr.Vefik Arıca, Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu ve Prof. Dr. Hamit Er ile Genel Sekreter Vekili Yalçın Tokay, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oğuzhan Köse de katıldı.

Rektör Bahçekapılı, üniversitenin öğrenci sayısının artmasının yanı sıra, araştırma ve proje faaliyetlerinin de hızla arttığını söyledi. Akademik ve sportif başarılar, öğrencilere staj imkanları ve  bütçe çalışmalarından bahsetti. Üniversite Rektörü Mehmet Bahçekapılı daha sonra Yalova Üniversitesi hakkında bilgi verdikten sonra 2022 – 2023 dönemi ile ilgili sunuma geçti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.